O mně

Pomůžu vám vytvořit úspěšný web

Mám za sebou 6 let zkušeností v oblasti tvorby webových stránek a SEO optimalizace. Kromě toho mám také zkušenosti s grafikou. Na základě dohodnuté ceny a termínů se snažím s klienty pracovat efektivně a hluboce se věnuji každému projektu s důrazem na použitelnost a obchodní cíle.

Svou kariéru jsem začínal jako “ajťák” v jedné firmě, ale brzy jsem zjistil, že nejsem spokojen s prací s velkými klienty a rozhodl se pracovat na volné noze. Dnes mohu říci, že mám velké štěstí, protože moje práce je zároveň i mým koníčkem. Mám za sebou řadu úspěšných projektů a denně uplatňuji své know-how u svých klientů.

Pokud hledáte někoho, kdo vám pomůže s tvorbou úspěšného webu, rád vám pomohu. Investice do mé práce se vám jistě vrátí. Jestli si myslíte, že pro váš projekt budu prospěšný, neváhejte mne kontaktovat. Po spolupráci si budete moci říct: “Tyjoo, tak skvělé webovky, a jen za pár kaček!”

Máte zájem? Napište mi

Budete se mnou spokojeni. Proč?

one

Garantuji kvalitu

Zaručuji kvalitu, protože jsem organizovaný a dodržuji termíny. Na začátku si stanovíme jasná očekávání a cíle, abyste měli jistotu, že nedostanete nevyhovující výsledek.

two

Oslovíte jen mě

Komunikovat budete pouze se mnou, což znamená, že budu mít na starost všechny vaše požadavky. Za svou práci ručím svým vlastním jménem.

three

Vím, co funguje

Mám zkušenost s tím, co funguje, a to díky několika úspěšným webovým projektům. Přenesu všechny ověřené postupy a znalosti, které denně používám u sebe, do vašeho projektu.

four

Marketing

Udělám vše pro to, aby se vám investice do webu maximálně vrátila. Skrze marketingovou analýzu trhu, návrhy kampaní, jejich realizaci.

Nejlépe za mou práci mluví ostatní

Petr Suldovský
Petr Suldovský
2024-01-17
Velmi rychlá spolupráce a přicházel i s vlastními nápady a to oceňuji. Do budoucna se opět obrátím.
oknamistr
oknamistr
2024-01-13
Patrik udělal skvělou práci na našem webu oknamistr.cz. Byl hrozně rychlý, s ním se super bavilo a opravdu chápal, co potřebujeme. Díky němu máme web, který vypadá dobře a je snadný na používání.
Šárka Soukupová
Šárka Soukupová
2023-12-20
Zdravím, Patriku, chtěla bych touto mojí první google recenzí Vám poděkovat za práci na webu sardiniahome.cz, kterou jste odvedl perfektně. Mohu vás směle ostatním doporučit. Vše dobré:)
Zuzana Schubertová
Zuzana Schubertová
2023-10-16
Patriku, moc děkujeme za krásný web. Jste nejen sympaťák, se kterým se velmi dobře komunikuje, ale kromě graficky vypracovaných a funkčních stránek jste nám dal i spoustu užitečných rad, jak se o ně starat. Vřele Vás doporučujeme ostatním. Ať se Vám daří ve všem, co děláte. Zuzana a Viktor, interiérové studio Epes Rádes
Jiří Škvrna
Jiří Škvrna
2023-10-16
Pán mi pomohl vytrhnout trn z paty, když se předchozí webmaster odporoučel a spadl nám WEB. Dohodli jsme si cenu a tu dodržel, myslím, že mu to nakonec dalo více práce. Komunikace super. Doporučuji více takovýchto lidí.
Petr Lasák (Svatební fotograf)
Petr Lasák (Svatební fotograf)
2023-10-16
Výborná komunikace, naprostá spokojenost s výsledkem web.stránek.
Ladislav Štěpánek
Ladislav Štěpánek
2023-09-03
Velmi kladně hodnotím přístup k mému vcelku specifickému požadavku a snahu vyhovět. Výsledek odpovídal stanovenému cíli.
Ekonomické Bydlení s.r.o.
Ekonomické Bydlení s.r.o.
2023-07-28
Kvalitní a rychlá práce, dobrá komunikace a velký přehled o dané problematice. Děkuji a budeme se těšit na další spolupráci.
Ivana Krejčiříková
Ivana Krejčiříková
2023-06-18
Patrik vytvářel web pro naše svatební místo a spolupráce s ním byla příjemná a profesionální. Mohu doporučit.
Jakub Bogdan
Jakub Bogdan
2023-05-10
Patrik postupuje systematicky a smysluplně. Určitě bych doporučil. Vše má řád a díky tomu má seo postupný efekt a na webu jsou vidět změny krok po kroku.
Přejít nahoru