PPC KAMPANĚ

Proč se propagovat na Google a Seznamu?​

Propagace na Google a Seznamu zvyšuje povědomí o vaší značce a cílí na váš ideální trh. S více než 90% tržního podílu ve vyhledávačích, Google a Seznam jsou platformy, které nemůžete opomenout.

Jako expert na digitální marketing, vám mohu pomoci vytvořit efektivní reklamní kampaně, dosáhnout přesně té skupiny zákazníků, která má o vaše služby zájem. Sledování a optimalizace vašich kampaní zaručuje jejich neustálý úspěch. S pomocí analytických nástrojů lze sledovat až 200+ různých metrik pro dokonalou kontrolu vašich kampaní a maximalizaci návratnosti vašich investic.

Výsledkem bývá i 30 % zvýšení obratu firmy a to po 3 měsíců spolupráce.

PPC-webovkyzakacku
Kroky pro správné nastavení PPC kampaní​

Analýza klíčových slov​

Nastavení Google Ads

Struktura kampaní

Tvorba kampaní a nastavení publika

Měsíční reporty - výnosy vs náklady

Nejlépe za mou práci mluví ostatní

Petr Suldovský
Petr Suldovský
2024-01-17
Velmi rychlá spolupráce a přicházel i s vlastními nápady a to oceňuji. Do budoucna se opět obrátím.
oknamistr
oknamistr
2024-01-13
Patrik udělal skvělou práci na našem webu oknamistr.cz. Byl hrozně rychlý, s ním se super bavilo a opravdu chápal, co potřebujeme. Díky němu máme web, který vypadá dobře a je snadný na používání.
Šárka Soukupová
Šárka Soukupová
2023-12-20
Zdravím, Patriku, chtěla bych touto mojí první google recenzí Vám poděkovat za práci na webu sardiniahome.cz, kterou jste odvedl perfektně. Mohu vás směle ostatním doporučit. Vše dobré:)
Zuzana Schubertová
Zuzana Schubertová
2023-10-16
Patriku, moc děkujeme za krásný web. Jste nejen sympaťák, se kterým se velmi dobře komunikuje, ale kromě graficky vypracovaných a funkčních stránek jste nám dal i spoustu užitečných rad, jak se o ně starat. Vřele Vás doporučujeme ostatním. Ať se Vám daří ve všem, co děláte. Zuzana a Viktor, interiérové studio Epes Rádes
Jiří Škvrna
Jiří Škvrna
2023-10-16
Pán mi pomohl vytrhnout trn z paty, když se předchozí webmaster odporoučel a spadl nám WEB. Dohodli jsme si cenu a tu dodržel, myslím, že mu to nakonec dalo více práce. Komunikace super. Doporučuji více takovýchto lidí.
Petr Lasák (Svatební fotograf)
Petr Lasák (Svatební fotograf)
2023-10-16
Výborná komunikace, naprostá spokojenost s výsledkem web.stránek.
Ladislav Štěpánek
Ladislav Štěpánek
2023-09-03
Velmi kladně hodnotím přístup k mému vcelku specifickému požadavku a snahu vyhovět. Výsledek odpovídal stanovenému cíli.
Ekonomické Bydlení s.r.o.
Ekonomické Bydlení s.r.o.
2023-07-28
Kvalitní a rychlá práce, dobrá komunikace a velký přehled o dané problematice. Děkuji a budeme se těšit na další spolupráci.
Ivana Krejčiříková
Ivana Krejčiříková
2023-06-18
Patrik vytvářel web pro naše svatební místo a spolupráce s ním byla příjemná a profesionální. Mohu doporučit.
Jakub Bogdan
Jakub Bogdan
2023-05-10
Patrik postupuje systematicky a smysluplně. Určitě bych doporučil. Vše má řád a díky tomu má seo postupný efekt a na webu jsou vidět změny krok po kroku.

Stačí 3-5 Minut

Doporučím zdarma řešení na míru vaším cílům a udělám cenovou nabídku ještě tentýž den vyplnění dotazníku.
Přejít nahoru