SEO

Proč řešit SEO vašeho webu?

SEO řeší problém nízké viditelnosti vašeho webu na internetu. Více než 90% lidí v ČR hledá služby a produkty online. Bez optimalizace pro vyhledávače je váš web méně viditelný a ztrácí potenciální zákazníky.

Pomocí SEO můžu zlepšit dohledatelnost, což přivede více návštěvníků na váš web a zvýší počet poptávek. Výsledky SEO se obvykle objevují během 3-6 měsíců a mohou vydržet několik let, ale je důležité provádět průběžnou optimalizaci pro udržení těchto výsledků.

To znamená, že vám mohu poskytnout dlouhodobou podporu a strategické poradenství pro váš byznys aby dlouhodobě vydělával a přinášel pravidelné poptávky.

Jak postupuji v SEO?

Technické SEO​

Provedení vstupní technické kontroly webu. Identifikace chyb a návrh na jejich nápravu s určením priorit.​

Analýza klíčových slov

Vytvořím analýzu klíčových slov. Je to základ, který využijete při tvorbě struktury webu, chybějících vstupních stránek a SEO friendly obsahu.

Tvorba obsahového plánu

Vypracuji či upravím text obsahující relevantní klíčová slova pro váš byznys a vytvořím obsahový plán pro publikaci článků.

On-page SEO a UX

UX grafika pro zvýšení konverzního poměru, nadpisy H1, H2, obsah s klíčovými slovy, alt text u obrázků, interní prolinkování, extérní odkazy a další

Linkbuilding a propagace

Linkbuilding patří mezi nejdůležitější SEO faktory, kterými Google vyhledávač hodnotí weby a na základě toho je umísťuje ve vyhledávání.

Nejlépe za mou práci mluví ostatní

Petr Suldovský
Petr Suldovský
2024-01-17
Velmi rychlá spolupráce a přicházel i s vlastními nápady a to oceňuji. Do budoucna se opět obrátím.
oknamistr
oknamistr
2024-01-13
Patrik udělal skvělou práci na našem webu oknamistr.cz. Byl hrozně rychlý, s ním se super bavilo a opravdu chápal, co potřebujeme. Díky němu máme web, který vypadá dobře a je snadný na používání.
Šárka Soukupová
Šárka Soukupová
2023-12-20
Zdravím, Patriku, chtěla bych touto mojí první google recenzí Vám poděkovat za práci na webu sardiniahome.cz, kterou jste odvedl perfektně. Mohu vás směle ostatním doporučit. Vše dobré:)
Zuzana Schubertová
Zuzana Schubertová
2023-10-16
Patriku, moc děkujeme za krásný web. Jste nejen sympaťák, se kterým se velmi dobře komunikuje, ale kromě graficky vypracovaných a funkčních stránek jste nám dal i spoustu užitečných rad, jak se o ně starat. Vřele Vás doporučujeme ostatním. Ať se Vám daří ve všem, co děláte. Zuzana a Viktor, interiérové studio Epes Rádes
Jiří Škvrna
Jiří Škvrna
2023-10-16
Pán mi pomohl vytrhnout trn z paty, když se předchozí webmaster odporoučel a spadl nám WEB. Dohodli jsme si cenu a tu dodržel, myslím, že mu to nakonec dalo více práce. Komunikace super. Doporučuji více takovýchto lidí.
Petr Lasák (Svatební fotograf)
Petr Lasák (Svatební fotograf)
2023-10-16
Výborná komunikace, naprostá spokojenost s výsledkem web.stránek.
Ladislav Štěpánek
Ladislav Štěpánek
2023-09-03
Velmi kladně hodnotím přístup k mému vcelku specifickému požadavku a snahu vyhovět. Výsledek odpovídal stanovenému cíli.
Ekonomické Bydlení s.r.o.
Ekonomické Bydlení s.r.o.
2023-07-28
Kvalitní a rychlá práce, dobrá komunikace a velký přehled o dané problematice. Děkuji a budeme se těšit na další spolupráci.
Ivana Krejčiříková
Ivana Krejčiříková
2023-06-18
Patrik vytvářel web pro naše svatební místo a spolupráce s ním byla příjemná a profesionální. Mohu doporučit.
Jakub Bogdan
Jakub Bogdan
2023-05-10
Patrik postupuje systematicky a smysluplně. Určitě bych doporučil. Vše má řád a díky tomu má seo postupný efekt a na webu jsou vidět změny krok po kroku.

Stačí 3-5 Minut

Doporučím zdarma řešení na míru vaším cílům a udělám cenovou nabídku ještě tentýž den vyplnění dotazníku.
Přejít nahoru